Aksoy Alternatif Hayvancılık Web Sitesine Hoşgeldiniz

BİZİ TANIYIN...

Hayvancılık sektöründe 30 yılı aşan deneyim!

    • Büyükbaş ve küçükbaş sektöründe 40 yıl...
    • Tavuk Satışı sektöründe 10 yılı aşkın süre
    • Yarka Yetiştirme Kümeslerinde satış için Yarkalar yetiştirmekteyiz.
    • Doğru ürün, en iyi fiyat ve yüksek kalitedeki ürünler

Sağlıklı yeni nesil hayvan yetiştiriciliğini kendimize görev edindik, bu nedenle kaliteye ve profesyonelliğe verdiğimiz önemi başarımızın garantisi olarak görüyoruz. Doğaya ve doğal dengeye önem verip, hayvanlarımıza iyi bakarken, onların temiz ve en doğal besinler ile beslenmesine dikkat ediyor, bunun sonucunda insan sağlığına faydalı yüksek kaliteli ürünleri üreticiden müşterilerinin imkanlarına sunmayı ilke edinen ve satıştan sonra danışmanlık hizmeti ile yardımcı olmayı görev edinen bir kuruluşuz. Kolay olanı değil, doğru olanı yapmak için yola çıktık. Müşteri memnuniyetini kendi memnuniyetimiz olarak benimsedik.

Firmamız için en değerli yatırım “insan”dır. Ulusal ve uluslararası alanlarda faaliyet gösteren firmamız din, dil, ırk, cinsiyet ve siyasi görüş ayırt etmeksizin; güvenilir, dürüst, tutarlı, prensiplerinden ödün vermeyen yaklaşımıyla çalışanlarının niteliğini sürekli artırarak bireysel gelişimlerine katkıda bulunmaktadır. Doğru ürün, en iyi fiyat ve yüksek kalitedeki ürünlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini yenilikçi yapımızla arttırmak; her işletmeye ürünlerimiz ile karlılık sağlamak, verimliliğini arttırmak hedefimizdir.

REFERANSLAR

Ahmet Çelik
Şükrü Özdemir

Danışmanlarımızla Tanışın

Uzman Danışmanlarımız

Uzman danışmanlarımıza; telefon numaralarından canlı olarak ulaşabilir veya facebook, instagram, twitter adreslerini tıklayarak sayfa paylaşımlarını inceleyebilirsiniz. Danışmanlarımız tüm sorularınızı cevaplamak üzere sizleri bekliyorlar.

parallax-image

We’re popular leader in agriculture market globally