Aksoy Alternatif Hayvancılık Web Sitesine Hoşgeldiniz

Anti-Stress Lyte

Anti-Stress Lyte

Esansiyel elektrolitler, Mineraller, vitamin c ve e içerikli, taşınma, sıcaklık stresi ve benzeri durumlardaki verim düşüklüklerini önlemek amacıyla kullanılır.
.

Calci-Plus D3

Calci-Plus D3

Kalsiyum, Magnezyum ve diğer mineraller ihtiva eden kemik ve yumurta kabuğu kalitesi üzerine etkili tamamlayıcı yem. Calci-Plus Kalsiyum, magnezyum yanında diğer iz mineralleride dengeli bir şekilde içerir.

C Strong D3

C Strong D3

Vitamin,C ve Vitamin D3 vermek gayesi ile kullanılan tamamlayıcı yem. Daha sağlıklı, kas, kemik, kıkırdak yapısı, sağlıklı yumurta ve sağlam yumurta kabuğu için C ve D3 vitamini kombine edilmiştir.

Pantonic

Pantonic

Yüksek oranda; Vitamin B5 yanında, temel amino asitleri, bazı elektrolitleri, A, D, E, K ve B grubu vitaminleri ve bağışıklık sistemi geliştirici nükleotidleri bir arada içeren sıvı tamamlayıcı yemdir.

Biotin Plus

Biotin Plus

Yüksek oranda Biyotin yanında, Vitamin A, Lizin, ve Çinko içeren deri, tüy ve ayak sağlığı üzerine etkili tamamlayıcı yem. Deri yangılarını azaltmak gayesi ile

PeckStone

PeckStone

Kanatlıların gagalama içgüdülerini doğal yoldan tatmin ederek, ortaya çıkan davranış bozukluklarını önleyen, aynı zamanda mineral almalarını sağlayan gagalama mineral taşı.

BAKMADAN GEÇMEYİN

Daha İyi Gelecek Için Daha İyi Bakım Ürünleri

Gerekli olan vitamin ve minerallerin büyümeden gelişmeye, üremeden bağışıklık sisteminin güçlendirilmesine kadar birçok noktada yaşam fonksiyonlarının işlevi için önem taşımaktadır. Hayvan vücudunda sentezlenemeyen ve organizmada meydana gelen tüm metabolik faaliyetler içinde kendine has spesifik görevleri olan vitaminlerin bazı çeşitleri stresle baş etmede de etkin rol oynamaktadır.

  • Mineraller bağışıklık sistemi ve birçok önemli metabolik faaliyetin işlevi için gerekli
  • Eksik vitamin alımı üremede yavaşlama ve enfeksiyona neden oluyor
Bakım Ürünleri
parallax-image

Hayvancılık Gelecek Için Önemlidir!..

Daha fazlasını keşfet

Satışını Gerçekleştirdiğimiz

Diğer Ürün Çeşitlerimiz

parallax-image

Kümes ve Barınaklarda Yüksek Kaliteli Ürünler Sunmaktayız

Daha fazlasını keşfet