Aksoy Alternatif Hayvancılık Web Sitesine Hoşgeldiniz

EN VERİMLİ
tavuk cinslerini,
EN UYGUN FİYATTAN
satıyoruz...

Ataks Tavuk Cinsleri

Ataks Tavuklar

Ülkemizde Ataks tavuk yetiştiriciliği yaygın olarak yapılmaktadır. Yumurta tavuğu sektöründe ilk yerli hibrit ırk olmasının yanı sıra dayanıklılığı ve bütün iklim koşullarına uyumluluğu sebebiyle yumurta tavuğu satışında ülkemizin 1 numaralı tercihidir.


Yumurta rengi görünümü lezzeti doğal yumurta satışında en çok aranan tavuk olmuştur.


Salma tavukçulukta ki yumurta verim ömrü ortalama 2 yıldır. Ataks yarka alırken özellikle salma tavukçuluk yapacaksanız kafeste değil salma tavukçuluğa uygun yetiştirilmiş olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

  • Ataks tavuk cinsi çok lezzetli bir doğal ete sahip olduğu için, hem yumurtası hem de lezzetli eti için beslenebilir.
  • 1.Kan Ataks yarka tavuklar 20. haftadan sonra ilk kılavuz yumurtasını vermeye başlar. Yumurtlama ömrü ortalama 2 yıldır.
  • Alacağınız tüm ataks yarka (tavuklar) ilk günden size teslim edilene kadar profesyonel ekip ve uzman veteriner kontrolünde yetiştirilir.

Bu tavuğun tek dezavantajı ise et tutma özelliği fazla yoktur fakat doğal tavuk olarak çok lezzetlidir.


Salma tavukçulukta yumurta üretimi için görüntüsü yumurta rengi çok önemli olduğu için ilk tercihiniz siyah ataks olmalıdır diyoruz.

Doğru ürün, en iyi fiyat ve yüksek kalitedeki ürünlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini yenilikçi yapımızla arttırmak; her işletmeye ürünlerimiz ile karlılık sağlamak, verimliliğini arttırmak hedefimizdir.
Ataks Tavuk Cinsleri

Sunduğumuz Diğer Hizmetler

  • Teknik veterinerlik desteği
  • Ücretsiz danışmanlık hizmeti
  • Kümesin kurulacağı alanınıza projelendirme
  • Kanatlı kümes imalatı ve kurulumu
  • Kümesleriniz için gerekli ekipman satışı


Ataks tavuk yetiştiriciliği yapmak isteyen tüm üretici ve müşterilerimiz için satış öncesi olduğu kadar satış sonrası da kanatlı uzmanlarımız ücretsiz danışmanlık ve veterinerlik hizmetimiz bulunmaktadır. Teknik veterinerlik desteğiyle en iyi hizmeti sunduğumuzu iddia ediyoruz. Çünkü biz Türkiye'nin en iyi Ataks tavuk yetiştiriciliği yapan profesyonel bir firmayız. İddia ediyoruz ki biz her zaman tavuk yarka yetiştiriciliğinde en iyi hizmeti sunuyoruz. Her zaman sattığımız her ürünün takipçisiyiz dün vardık bugün de varız yarında ALLAH'IN izniyle sizlerle olmaya devam edeceğiz.