Aksoy Alternatif Hayvancılık Web Sitesine Hoşgeldiniz

EN VERİMLİ
tavuk cinslerini,
EN UYGUN FİYATTAN
satıyoruz...

Isa Tinded Tavuk Cinsleri

Isa Tinded Tavuklar

Tinted Yarka, tavuk yumurtası üretiminde kullanılan bir fransız cinsi olup, renkli yarka ve civciv olarak satılmaktadır.


Dayanıklı fiziksel yapısı ve düşük yem tüketimi ile yumurta tavukçuluğunda tercih edilen ırklar arasında yerini almıştır.


Isa Tinted yarka özellikleri ile dikkat çekiyor.

  • Krem ve bej rengi, doğal köy yumurtası rengi ve kalın kabuklu, yumurta verimi ile ilk sırada yer almaktadır.
  • Isa Tinted yarkalar 17 ile 19 hafta arasında yumurtlamaya başlar ve iki yıl boyunca yüksek verimli yumurta bırakırlar.

1978 yılında Fransız safkanlarının hibrit yöntemi ile kanatlı sektörü tarafından üretilmeye başlandı.

Doğru ürün, en iyi fiyat ve yüksek kalitedeki ürünlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini yenilikçi yapımızla arttırmak; her işletmeye ürünlerimiz ile karlılık sağlamak, verimliliğini arttırmak hedefimizdir.
İsa Tinded Tavuk Cinsleri

Sunduğumuz Diğer Hizmetler

  • Teknik veterinerlik desteği
  • Ücretsiz danışmanlık hizmeti
  • Kümesin kurulacağı alanınıza projelendirme
  • Kanatlı kümes imalatı ve kurulumu
  • Kümesleriniz için gerekli ekipman satışı


Isa Tinded tavuk yetiştiriciliği yapmak isteyen tüm üretici ve müşterilerimiz için satış öncesi olduğu kadar satış sonrası da kanatlı uzmanlarımız ücretsiz danışmanlık ve veterinerlik hizmetimiz bulunmaktadır. Teknik veterinerlik desteğiyle en iyi hizmeti sunduğumuzu iddia ediyoruz. Çünkü biz Türkiye'nin en iyi Isa Tinded tavuk yetiştiriciliği yapan profesyonel bir firmayız. İddia ediyoruz ki biz her zaman Isa Tinded tavuk yetiştiriciliğinde en iyi hizmeti sunuyoruz. Her zaman sattığımız her ürünün takipçisiyiz dün vardık bugün de varız yarında ALLAH'IN izniyle sizlerle olmaya devam edeceğiz.