Aksoy Alternatif Hayvancılık Web Sitesine Hoşgeldiniz

EN VERİMLİ
tavuk cinslerini,
EN UYGUN FİYATTAN
satıyoruz...

Lohman Brown Tavuk Cinsleri

Lohman Brown Tavuklar

Lohman Brown Tavuk tüm dünyada kullanılan en verimli ticari kahve renk yumurta tavuğudur.


Ortalama 16/18 haftalık arası yumurtaya giren Lohman Brown Tavuklar salma tavukçuluk yada organik yumurta üretiminde 19/20 hafta gibi yumurtaya girerler. Yıl da ortalama salma tavukçuluk ve organik yumurta üretiminde 270/300 arası yumurta verimleri vardır. Yem tüketimleri ise günlük 100/110 gr.'dır.


Yumurta kabuk rengi kahve renktir.

  • 150 günde ortalama yumurta verimi % 50 dir.
  • Yetişkin canlı ağırlığı 2000/2300 gr. arasında olan, Salma tavukçuluk ve organik yumurta üretiminde Lohman Brown tavuklar; tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de birinci sırada kullanılan bir ırktır.
  • Lohman Brown tavuklar, salma tavukçuluk ve organik yumurta üretiminde; uysal olması, yumurtaya giriş süresinin kısa olması, yumurta veriminin yüksek olması, az yem tüketimi gibi özelikleri sayesinde her zaman en çok talep gören ırk olmuştur.

Lohman Brown tavuklar, endüstriyel bir ırk olduğundan dolayı da ilk gününden itibaren doğru şartlarda yetiştirilmesi ve bakılması çok önemlidir.


Lohman Brown tavuklar, yarka olarak salma tavukçuluk ve organik yumurta üretiminde kullanılmak üzere firmamızın profosyonel kümeslerinde teknik ekip nezaretinde üretimi yapılmaktadır.

Doğru ürün, en iyi fiyat ve yüksek kalitedeki ürünlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini yenilikçi yapımızla arttırmak; her işletmeye ürünlerimiz ile karlılık sağlamak, verimliliğini arttırmak hedefimizdir.
Lohman Brown Tavuk Cinsleri

Sunduğumuz Diğer Hizmetler

  • Teknik veterinerlik desteği
  • Ücretsiz danışmanlık hizmeti
  • Kümesin kurulacağı alanınıza projelendirme
  • Kanatlı kümes imalatı ve kurulumu
  • Kümesleriniz için gerekli ekipman satışı


Lohman Brown tavuk yetiştiriciliği yapmak isteyen tüm üretici ve müşterilerimiz için satış öncesi olduğu kadar satış sonrası da kanatlı uzmanlarımız ücretsiz danışmanlık ve veterinerlik hizmetimiz bulunmaktadır. Teknik veterinerlik desteğiyle en iyi hizmeti sunduğumuzu iddia ediyoruz. Çünkü biz Türkiye'nin en iyi Lohman Brown tavuk yetiştiriciliği yapan profesyonel bir firmayız. İddia ediyoruz ki biz her zaman tavuk yarka yetiştiriciliğinde en iyi hizmeti sunuyoruz. Her zaman sattığımız her ürünün takipçisiyiz dün vardık bugün de varız yarında ALLAH'IN izniyle sizlerle olmaya devam edeceğiz.