Aksoy Alternatif Hayvancılık Web Sitesine Hoşgeldiniz

EN VERİMLİ
tavuk cinslerini,
EN UYGUN FİYATTAN
satıyoruz...

Nick Brown Tavuk Cinsleri

Nick Brown Tavuklar

Nick Brown; Almanya merkezli H&N International firması tarafından geliştirmiş ve Türkiye'de Öz Tavuk A.Ş. tarafından dağıtılan melez bir yumurta tavuğu ırkıdır.


Kahverengi yumurta kalitesini kanıtlamış olan NickBrown yumurta tavuğu, maksimum yumurta ağırlığı ve kütlesi ile ön plana çıkmaktadır.


Nick Brown tavuklar; Lohman Brown tavuklara çok benzerlik göstermektedir, özelik ve görünüş olarak çok benzemektedir.

  • Yüksek ve sürekli pik verimi dikkat çeken özellikleridir.
  • Üstün yumurta kabuk kalitesi ve yem tüketiminde gösterdiği düşük tüketim tercih edilmesindeki diğer faktörlerdir.
  • Üniform koyuluktaki yumurta rengi ve organik bakım için ideal yapısı Brown Nick’i güçlü kılan özellikleri oluşturmaktadır.

Yumurtaya 16/18 haftalık iken yumurtaya girmeye başlar, ançak salma tavukçuluk da yumurtaya giriş 18/19 haftalığı bulabilmektedir.

Doğru ürün, en iyi fiyat ve yüksek kalitedeki ürünlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini yenilikçi yapımızla arttırmak; her işletmeye ürünlerimiz ile karlılık sağlamak, verimliliğini arttırmak hedefimizdir.
Nick Brown Tavuk Cinsleri

Sunduğumuz Diğer Hizmetler

  • Teknik veterinerlik desteği
  • Ücretsiz danışmanlık hizmeti
  • Kümesin kurulacağı alanınıza projelendirme
  • Kanatlı kümes imalatı ve kurulumu
  • Kümesleriniz için gerekli ekipman satışı


Nick Brown tavuk yetiştiriciliği yapmak isteyen tüm üretici ve müşterilerimiz için satış öncesi olduğu kadar satış sonrası da kanatlı uzmanlarımız ücretsiz danışmanlık ve veterinerlik hizmetimiz bulunmaktadır. Teknik veterinerlik desteğiyle en iyi hizmeti sunduğumuzu iddia ediyoruz. Çünkü biz Türkiye'nin en iyi Nick Brown tavuk yetiştiriciliği yapan profesyonel bir firmayız. İddia ediyoruz ki biz her zaman Nick Brown tavuk yetiştiriciliğinde en iyi hizmeti sunuyoruz. Her zaman sattığımız her ürünün takipçisiyiz dün vardık bugün de varız yarında ALLAH'IN izniyle sizlerle olmaya devam edeceğiz.