Aksoy Alternatif Hayvancılık Web Sitesine Hoşgeldiniz

EN VERİMLİ
tavuk cinslerini,
EN UYGUN FİYATTAN
satıyoruz...

Plymouth Tavuk Cinsleri

Plymouth Tavuklar

Plymouth Tavuklar, yumurta ve et açısından verimli bir kombine cinstir. Plymouth Tavukları, açık omurga kümes hayvanları için ideal, eksiksiz bir bahçe evcil hayvanıdır.


Plymouth tavukları diğer yumurta ırklarına göre biraz daha fazla yem tüketimine sahiptir. Plymouth Tavuklarının günde ortalama 125/130 gr. yem tüketimi vardır.

  • Salma Kümes Hayvanları ve Organik Yumurta üretiminde plymouth civcivlerin yıllık verimi 220/240'dır.
  • Salma Kümes Hayvanları ve Organik Yumurta üretiminde yumurtalar 20. ve 22. haftalar arasında girer.

Plymouth Tavuğu nadiren gurk olma özelliğine sahiptir. Plymouth tavukları bazı yerlerde çilli tavuk olarak da adlandırılmaktadır.

Doğru ürün, en iyi fiyat ve yüksek kalitedeki ürünlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini yenilikçi yapımızla arttırmak; her işletmeye ürünlerimiz ile karlılık sağlamak, verimliliğini arttırmak hedefimizdir.
Plymouth Tavuk Cinsleri

Sunduğumuz Diğer Hizmetler

  • Teknik veterinerlik desteği
  • Ücretsiz danışmanlık hizmeti
  • Kümesin kurulacağı alanınıza projelendirme
  • Kanatlı kümes imalatı ve kurulumu
  • Kümesleriniz için gerekli ekipman satışı


Plymouth tavuk yetiştiriciliği yapmak isteyen tüm üretici ve müşterilerimiz için satış öncesi olduğu kadar satış sonrası da kanatlı uzmanlarımız ücretsiz danışmanlık ve veterinerlik hizmetimiz bulunmaktadır. Teknik veterinerlik desteğiyle en iyi hizmeti sunduğumuzu iddia ediyoruz. Çünkü biz Türkiye'nin en iyi Plymouth tavuk yetiştiriciliği yapan profesyonel bir firmayız. İddia ediyoruz ki biz her zaman Plymouth tavuk yetiştiriciliğinde en iyi hizmeti sunuyoruz. Her zaman sattığımız her ürünün takipçisiyiz dün vardık bugün de varız yarında ALLAH'IN izniyle sizlerle olmaya devam edeceğiz.