Aksoy Alternatif Hayvancılık Web Sitesine Hoşgeldiniz

EN VERİMLİ
tavuk cinslerini,
EN UYGUN FİYATTAN
satıyoruz...

Saso Tavuk Cinsleri

Saso Tavuklar

Saso ırkı et verimi yüksek bir ırktır. Saso, Fransız kökenli bir et tavuğudur. Özellikle; Doğal etlik piliç ve organik piliç üretiminde kullanılabilen et verimi yüksek bir cinstir.

  • Salma tavukları, saso'nun hızlı et gelişimi ve et aroması nedeniyle organik et sektöründe yaygın olarak kullanılan bir cins haline gelmiştir.

Sasolar, doğal et kümes hayvanları ve organik tavuk üretiminde ortalama 100 günde kesime gelmekte ve 100 günde 2,5 kg ile 3,5 kg arasında canlı ağırlıkta kesime gelmektedir.

Doğru ürün, en iyi fiyat ve yüksek kalitedeki ürünlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini yenilikçi yapımızla arttırmak; her işletmeye ürünlerimiz ile karlılık sağlamak, verimliliğini arttırmak hedefimizdir.
Saso Tavuk Cinsleri

Sunduğumuz Diğer Hizmetler

  • Teknik veterinerlik desteği
  • Ücretsiz danışmanlık hizmeti
  • Kümesin kurulacağı alanınıza projelendirme
  • Kanatlı kümes imalatı ve kurulumu
  • Kümesleriniz için gerekli ekipman satışı


Saso tavuk yetiştiriciliği yapmak isteyen tüm üretici ve müşterilerimiz için satış öncesi olduğu kadar satış sonrası da kanatlı uzmanlarımız ücretsiz danışmanlık ve veterinerlik hizmetimiz bulunmaktadır. Teknik veterinerlik desteğiyle en iyi hizmeti sunduğumuzu iddia ediyoruz. Çünkü biz Türkiye'nin en iyi Saso tavuk yetiştiriciliği yapan profesyonel bir firmayız. İddia ediyoruz ki biz her zaman Saso tavuk yetiştiriciliğinde en iyi hizmeti sunuyoruz. Her zaman sattığımız her ürünün takipçisiyiz dün vardık bugün de varız yarında ALLAH'IN izniyle sizlerle olmaya devam edeceğiz.