Aksoy Alternatif Hayvancılık Web Sitesine Hoşgeldiniz

EN VERİMLİ
tavuk cinslerini,
EN UYGUN FİYATTAN
satıyoruz...

Sussex Tavuk Cinsleri

Sussex Tavuklar

Sussex Yarka hem yumurta hem de et veriminde yüksek olarak ülkemizde tercih edilen salma yumurtacı tavuktur. Ingiltere menşeli safkan sussex yarka'lar L yumurta diye tabir edilen yumurta verir ve yıllık 260 adet yumurta verimi ile salma tavukçulukta tercih edilen cinsler arasında yer almıştır.

  • Sussex yarka sıcak yaz aylarında da yumurta verimi ile ünlüdür. Bu yüzden 4 mevsim salma tavukçuluk yapacak olan üreticilere tavsiye edilir. 18-19 Haftalık sussex yarka siparişi vermek istiyorum derseniz herhangi bir mevsimi beklemenize gerek yoktur.
  • Sussex yarka'lar elinize geçtikten sonra kümes alışma süreci ardından kılavuz yumurtasını vermeye başlar.

Günümüzde avrupanın bir çok ülkesinde sussex yetiştirici showları düzenlenmekte ve derece kazananlara ödül verilmektedir. Sussex yarka insanlara olan yakınlığı ve uysal olması da onun tercih edilme nedenleri arasındadır.

Doğru ürün, en iyi fiyat ve yüksek kalitedeki ürünlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini yenilikçi yapımızla arttırmak; her işletmeye ürünlerimiz ile karlılık sağlamak, verimliliğini arttırmak hedefimizdir.
Sussex Tavuk Cinsleri

Sunduğumuz Diğer Hizmetler

  • Teknik veterinerlik desteği
  • Ücretsiz danışmanlık hizmeti
  • Kümesin kurulacağı alanınıza projelendirme
  • Kanatlı kümes imalatı ve kurulumu
  • Kümesleriniz için gerekli ekipman satışı


Sussex tavuk yetiştiriciliği yapmak isteyen tüm üretici ve müşterilerimiz için satış öncesi olduğu kadar satış sonrası da kanatlı uzmanlarımız ücretsiz danışmanlık ve veterinerlik hizmetimiz bulunmaktadır. Teknik veterinerlik desteğiyle en iyi hizmeti sunduğumuzu iddia ediyoruz. Çünkü biz Türkiye'nin en iyi Sussex tavuk yetiştiriciliği yapan profesyonel bir firmayız. İddia ediyoruz ki biz her zaman Sussex tavuk yetiştiriciliğinde en iyi hizmeti sunuyoruz. Her zaman sattığımız her ürünün takipçisiyiz dün vardık bugün de varız yarında ALLAH'IN izniyle sizlerle olmaya devam edeceğiz.